Кафедра екології ННІ АЗ долучилась до святкування Фестивалю науки в університеті.

З нагоди заходу відбулось розширене представлення постійно діючої  виставки науково-методичних здобутків викладачів кафедри.

Директор інституту д.с-г.н., професор Клименко М.О. та завідувач кафедри екології к.с.-г.н., професор Прищепа А.М. ознайомили студентів із останніми науковими розробками кафедри у вигляді монографій, навчальних підручників, практикумів та статей викладачів у фахових та реферативних наукових виданнях.

Крім того, до колекції виставки входять автореферати магістерських робіт випускників, серед яких є переможці Всеукраїнських конкурсів студентських наукових робіт та Міжнародних конкурсів у галузі екології та природокористування.