Інтергео-2013, м. Ессен. Конференція та виставка з геодезії, геоінформатики та землевпорядкування

Інтергео-2013, м. Ессен. Конференція та виставка з геодезії, геоінформатики та землевпорядкування

     В німецькому місті Ессен в період з 8 по 10 жовтня відбулася провідна конференція та виставка з геодезії, геоінформатики та землевпорядкування - Інтергео-2013. В цьому році на цей захід зареєструвалося більше 16 000 відвідувачів з 80 країн світу, останні досягнення представляли близько 600 фірм учасників.
     Експозиція INTERGEO рясніла новинками. Тут були представлені роботизовані тахеометри , цифрові нівеліри , системи моніторингу залізничного полотна , 3D ГІС, безпілотні апарати для аерознімання і картографування, ГІС / CAD - гібридні системи.

   


     Участь в роботі виставки і конференції приймала і українська делегація на чолі з Президентом Українського товариства геодезії та картографії професором Тревого І.С. В складі делегації був також доцент кафедри геодезії та геоінформатики, к.т.н. Янчук Р.М.
     Під час зустрічей з представниками фірм-виробників обладнання та розробників програмного забезпечення було вивчено основні тенденції та напрямки розвитку геодезії та геоінформатики на найближчі роки. Також відбулися зустрічі з представниками ряду навчальних закладів Німеччини, які готують фахівців сфери геодезії та геоінформатики, землеустрою та кадастру. Сторони домовилися про розгляд форм та напрямків можливої співпраці з українськими вузами.   назад