Інформація для студентів та випускників спеціальності "Водні біоресурси та аквакультура"

09.12.2016 р. на базі кафедри водних біоресурсів відбулась зустріч студентів старших курсів та випускників зі спеціальності «Водні біоресурси та аквакультура» з представниками фірми-роботодавця ТзОВ «Аква-Артіс» з питань ведення індустріального рибництва та аквакультури.

Результатом зустрічі стали домовленості про співпрацю між   фірмою «Аква-Артіс»  та НУВГП. Фірма «Аква-Артіс» на умовах співпраці готова:

- надавати стипендії студентам для стажування у Польщі на ведучих підприємствах індустріального рибництва, де вирощують форель, кларієвий сом, судак, вирезуб, тощо;

- організувати проходження оплачуваної виробничої практики студентами НУВГП;

- надати  робочі місця після закінчення навчання на своїх виробничих площах випускникам спеціальності «Водні біоресурси та аквакультура» НУВГП.

Знання англійської мови обов'язкове для проходження стажування в Польщі та країнах ЕС.

Контактні телефони для співпраці знаходяться на кафедрі водних біоресурсів.