IІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології

20-21 лютого відбувся IІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології, де в складі журі, що налічувало 26 членів, працювали науковці ННІАЗ:

д.с.-г.н., професор Клименко Микола Олександрович - голова журі;

к.с.-г.н., професор Прищепа Алла Миколаївна - експерт консультант;

к.с.-г.н., доцент Бєдункова Ольга Олександрівна - експерт-консультант;

к.с.-г.н., доцент Колесник Тетяна Миколаївна - член журі.

Участь в олімпіаді цього року приймали 49 учнів 10-11-х класів загальноосвітніх шкіл Рівненської області та м. Рівного. Талановита молодь представляла свої дослідницькі проекти з актуальних екологічних тематик, що доводить небайдужість учнів до стану довкілля рідного краю та велику зацікавленість і обізнаність як у сфері екології, так і в цілому ряді суміжних та загальноосвітніх дисциплін.

Оцінивши доповіді учнів та рівень представлення їх робіт, журі визнало переможців олімпіади, які пройдуть відбірковий тур для представлення своїх проектів на IV, заключному етапі Олімпіади, де братимуть участь учні зі всієї України. Нагадаємо, що того року учні Рівненщини посіле ІІІ місце у загальнокомандному заліку серед решти областей України.

У процесі проходження Олімпіади, співробітники кафедри екології ознайомили учнів із умовами вступу та переліком спеціальностей НУВГП, а також можливістю взяти участь в олімпіаді для майбутніх абітурієнтів нашого університету. Справжнім сюрпризом для всіх учасників Олімпіади стали пам'ятні подарунки, які вручали Климеко М.О. та Прищепа А.М., як почесні представники Всеукраїнської екологічної ліги.