II-й етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фізична реабілітація»

II-й етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фізична реабілітація»

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 09.12.2016 року №1495 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2016-2017 навчальному році» Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка є базовим навчальним закладом для проведення ІІ-го етапу Всеукраїнської студентської Олімпіади зі спеціальності «Фізична реабілітація».

19-21 квітня 2017 року на базі навчально-наукового інституту фізичної культури Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка був проведений II-го етап олімпіади. Від НУВГП взяли участь в олімпіаді студентки кафедри здоров’я людини і фізичної реабілітації Новозагорська Юлія та Осіпчук Інна, які здобули це право як переможці І етапу олімпіади у НУВГП. Згідно вимог, кожен учасник мав представити домашнє завдання у вигляді презентації відеоролика тривалістю до 3 хв про практичну (фахову) діяльність учасника олімпіади. Відеоролик мав містити: назву навчального закладу, місця практичної діяльності та його підпорядкування; контингент; апробацію сучасних методик. Теоретичне завдання включало тестові запитання з наступних курсів: «Вступ у фізичну реабілітацію», «Фізична реабілітація при порушеннях діяльності опорно-рухового апарату», «Фізична реабілітація при порушеннях діяльності дихальної системи», «Фізична реабілітація в неврології», «Фізична реабілітація при порушеннях діяльності серцево-судинної системи», «Фізична реабілітація у акушерстві та гінекології». Практичне завдання полягало у розв'язанні ситуаційного завдання згідно з конкретними вихідними даними.

У підсумку Юлія Новозагорська зайняла 9 місце та отримала грамоту за презентацію домашнього завдання, а Інна Осіпчук – 24 місце з-поміж 52 зареєстрованих учасників.назад