ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з хімії

З 16 по 18 травня 2017 року в Києві в Національному університеті біоресурсів і природокористування України відбувся II етап Всеукраїнської студентської олімпіади за блоком природничо-наукової (фундаментальної) підготовки з дисципліни "Хімія" для спеціальностей технологічних, інженерно-будівельних, транспортних, екологічних, медичних, аграрних, ветеринарних вищих навчальних закладів III – IV рівнів акредитації.

В змаганні прийняли участь команди з 30 ВНЗ України, в тому числі студенти вишів Києва, Дніпра, Харкова, Львова. Було проведено 3 тури – дистанційний, теоретичний і експериментальний. В підсумку студент ЕКО -31 НУВГП Бачук Василь став срібним призером олімпіади!

Доценту кафедри хімії та фізики НУВГП, к.х.н. Буденковій Надії Марківні висловлена Подяка за активну участь в організації і проведенні II етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії головою оргкомітету, проректором з навчальної і виховної роботи НУБіПУ С.Квашею.

У підготовці студента Бачука Василя до участі в олімпіаді прийняли участь викладачі кафедри хімії та фізики НУВГП професор Яцков М.В. і старший викладач Мисіна О.І.

Доцент кафедри хімії та фізики Буденкова Н.М.