I етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Технології захисту навколишнього середовища"

4 березня 2019 року в 7-му навчальному корпусі  об 11 год. 15 хв. (3 пара) буде проводитись І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Технології захисту навколишнього середовища» для студентів, що навчаються за рівнем "бакалавр" та "магістр".

Змагання передбачає теоретичний та практичний тури з дисциплін "Екологічна безпека", "Управління та поводження з відходами", "Технологія очищення стічних вод", "Управління захистом навколишнього середовища", "Захист земельних ресурсів", "Екологічний менеджмент та аудит", "Сучасні методи захисту довкілля".

Запрошуються всі бажаючі.