І етап Всеукраїнської студентської олімпіади із спеціальності «Геодезія та землеустрій»

І етап олімпіади із спеціальності "Геодезія та землеустрій" проходив 04-05 березня 2018 р. в 7 корпусі НУВГП на кафедрах землеустрою, кадастру, моніторингу земель та геоінформатики та геодезії і картографії.

У змаганнях брали участь студенти 4 та 5 курсів, що здобувають згадану спеціальність. На олімпіаду виносились основні дисципліни, що мають професійне спрямування: геодезія, земельний кадастр, оцінка землі та нерухомого майна, земельне право, землевпорядне проектування. Завданням кожної дисципліни передбачалося вирішення практичних завдань та тестових запитань. Тестові запитання з кожної дисципліни оцінювалися у 20 балів, практичні завдання – у 30 балів. Таким чином сумарна максимальна кількість балів за всі дисципліни становить 250 балів.

Всі студенти показали досить високі професійно орієнтовані теоретичні знання та практичні навички.

Рішенням журі олімпіади переможцями визнано наступних студентів:

І місце Мелконян Гоар Араївна (5 курс, група ГЗ-52м, спеціальність 193 Геодезія та землеустрій);

ІІ місце Войтович Олександр Васильович (5 курс, група ГЗ-51м, спеціальність 193 Геодезія та землеустрій);

ІІ місце Шикиринська Оксана Сергіївна (4 курс, група ЗВК-41, напрям підготовки 6.080101 Геодезія, картографія та землеустрій);

ІІІ місце Паращенко Наталія Олексіївна (4 курс, група ЗВК-41, напрям підготовки 6.080101 Геодезія, картографія та землеустрій);

ІІІ місце Левицька Ірина Борисівна (4 курс, група ЗВК-41, напрям підготовки 6.080101 Геодезія, картографія та землеустрій);

ІІІ місце Біскуп Василь Миколайович (4 курс, група ГІС-41, напрям підготовки 6.080101 Геодезія, картографія та землеустрій).

Для участі в другому етапі олімпіади сформовано команду студентів у такому складі:

1)    Мелконян Гоар Араївна;

2)    Войтович Олександр Васильович;

3)    Шикиринська Оксана Сергіївна.

Підготовку студентів до ІІ етапу олімпіади забезпечуватимуть наступні викладачі: Ліщинський А.Г (з дисципліни Земельне право); Янчук О.Є. та Прокопчук А.В. (з дисципліни Геодезія); Шульган Р.Б. (з дисципліни Землевпорядне проектування); Дець Т.І. (з дисципліни Земельний кадастр); Стахів Я.А. (з дисципліни Оцінка землі та нерухомого майна).