I етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Екологія» для студентів усіх неекологічних спеціальностей НУВГП

I етап Всеукраїнської студентської олімпіади   з навчальної дисципліни «Екологія» для студентів усіх неекологічних спеціальностей НУВГП

I етап Всеукраїнської студентської олімпіади

з навчальної дисципліни «Екологія»

для студентів усіх неекологічних спеціальностей НУВГП

відбудеться 23 листопада 2017 р.

Студентам, які мають бажання стати учасником олімпіади, необхідно з’явитися в ауд. 725 на 5 пару (14:35 год) для вирішення завдань олімпіади. Завдання сформовані у тестовій формі (1-й та 2-й рівні) та у формі відкритих питань і задач.

Запрошуються студенти I-IIIкурсів усіх неекологічних спеціальностей НУВГП

Із собою мати: ручку і калькулятор.

Оголошення результатів I етапу Всеукраїнської студентської олімпіади  з навчальної дисципліни «Екологія» та нагородження переможців дипломами відбудеться 27 листопада 2017 р. о 13:00 год на кафедрі екології, технології захисту навколишнього середовища та лісового господарства (ауд. 752).

Для неекологічних спеціальностей питання будуть сформульовані на основі «Навчальної програми нормативної дисципліни для підготовки студентів  неекологічних спеціальностей у вищих навчальних закладах України» (розробники – Г.О. Білявський, С.М. Степаненко, В.М. Боголюбов, Н.І. Тимошенко, В.М. Ісаєнко, М.О. Клименко, Ю.Г. Масікевич, Т.А. Сафранов),

яка рекомендована Науково-методичним центром вищої освіти МОН України для використання в навчальному  процесі (Лист №14/18.2-958 від 18.04.06 р.).

В завданнях використано матеріали із навчальних посібників:

1.  Клименко, М. О. and Ліхо, О. А. and Матушевська, Н. Р. and Статник, І. І. and Михальчук, М. А.and Гринюк, Т. Ю. (2008) Екологія. НУВГП, Рівне, Україна.
    1. Білявський Г.О., Бутченко Л.І. Основи екології: теорія та практикум. Навчальний посібник. – К.: Лібра,  2006. – 368 с.

Режим доступу: http://ep3.nuwm.edu.ua/2270/

Форма проведення олімпіади: письмово, питання – тестові (1-й та 2-й рівні) та відкриті питання і задачі.

Оргкомітет олімпіади