Готуємось до виконання кваліфікаційної роботи

У студентів 4 курсу спеціальностей 101 «Екологія» та 183 «Технології захисту навколишнього середовища» триває переддипломна практика, яка передбачена у період з 12.02.2024 р. по 23.02.2024 р.

Практика спрямована на закріплення теоретичних знань, отриманих здобувачами освіти під час навчання, і має на меті набуття ними професійних компетентностей та збір вихідних даних для підготовки кваліфікаційної роботи. Важливою складовою при цьому є співпраця студентів з керівниками кваліфікаційних робіт здобувачів і керівниками практики від кафедри.

Так 19 лютого 2024 р. в онлайн-режимі відбулася робоча зустріч, на який були присутні Вознюк Н. М., професорка кафедри екології, технології захисту навколишнього середовища та лісового господарства, яка є керівником кваліфікаційних робіт студентів: Оборонова Сергія (ТЗ-41), Скаржинець Анастасії (ТЗ-41) і Маркевича Михайла (ЕКО-41).

На зустрічі також була присутня керівник переддипломної практики від кафедри - професорка Ліхо О.А. При спілкуванні були обговорені питання, які виникли у студентів в процесі проходження практики щодо підготовки звіту.

Скаржинець Анастасія, присутня на зустрічі, проходить переддипломну практику у Польщі (MARBUD Miroslaw Pokrzywka, Sarbka 19A, 64-705, Sarbka. Дог. № 2 від 24.12.2023 р.) і у процесі спілкування обговорювалися особливості підготовки звіту з переддипломної практики.