Форум майбутнього – Рівне 2030

Форум майбутнього – Рівне 2030

11 жовтня  проректор НУВГП Лагоднюк О.А.,  директор ННІ АЗ  Прищепа А.М., завідувачі кафедр міського будівництва та господарства Ткачук О.А., обліку та аудиту Позняковська Н. М.,доцент Міклуха О. , наукові працівники та студенти нашого університету взяли участь  у  Форумі майбутнього - РІВНЕ 2030.   На форумі було обговорено ряд питань:  про важливість стратегічного планування та ролі інституцій у ньому розказав Олександр Кобзарєв, Анатомій Аменін проінформував про стратегічні завдання  нашої держави на шляху збалансованого розвитку, Криштоф Лонтка про конкурентоспроможні міста, Кріс Холзен та Віталій Шарлай про результати муніципальних досліджень.

Презентацію напрацювань робочої групи, до якої входили науковці нашого університету, Проекту стратегії розвитку Рівного до 2030 року представили Сергій Гемберг.  Було зазначено що близько 250 активних мешканців міста рівного долучилися до підготовки цього проекту. Пріоритетам розвитку Рівного, стратегічним цілям  та основним  завданням, фінансовим  та інституційним  можливостям була присвячена панельна дискусія в котрій взяли участь мер міста В. Хомко, секретар Рівненської міської ради С. Паладійчук та запрошені експерти.

Як було зазначено  організаторами та учасниками форуму це лише перші напрацювання Проекту стратегії розвитку Рівного 2030.назад