Фінал Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з "Туризму"

24 березня 2021 року відбувся фінальний етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності "Туризм".

За підсумками першого етапу ІІ туру конкурсу наукова робота Вітрук Наталії, студентки 4 курсу спеціальності "Туризм" НУВГП, була визначена серед кращих і рекомендована до захисту на підсумковій конференції. Загалом було подано 100 наукових робіт від різних закладів вищої освіти України.

Захист відбувся дистанційно з використанням сервісу Zoom.

Цього року конкурс проходив на базі Київського національного торговельно-економічного університету.

На підсумковій конференції  наша студентка, Наталія Вітрук, доповідала про результати своїх досліджень на тему «Туристичний потенціал нематеріальної культурної спадщини Рівненської області» і здобула друге місце.

Підготувала переможця Яковишина Маргарита Сергіївна, старший викладач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи.

Читайте нас також: