Екскурсія для екологів

Після лекції доцента кафедри екології, технологій захисту навколишнього середовища та лісового господарства Вознюк Н.М. на тему «Загальні вимоги до організації спостережень за забрудненням атмосферного повітря. Види постів спостережень, програми і строки» з дисципліни «Моніторинг довкілля» студенти-екологи 4 курсу ННІАЗ змогли ознайомитись з робою стаціонарного поста спостереження, який розташований на перехресті вулиць Гагаріна і Грушевського ( біля автостанції Чайка).

Завідувач  сектору спостереження за забрудненням атмосферного повітря комплексної лабораторії спостережень за станом забруднення навколишнього природного середовища Рівненського обласного центру з гідрометеорології Козаченко Олена Юріївна розповіла як на практиці проводяться спостереження і контроль за забруднюючими атмосферне повітря речовинами, про періодичність відбору проб, прилади і методи їх відбору та реєстрацію основних метеопараметрів.

Студенти дізналися які речовини контролюються на цій ділянці і який рівень забруднення повітря у місті Рівному.

Ця екскурсія була дуже цікавою і пізнавальною для розуміння необхідності проведення моніторингу довкілля на території нашого міста.