Екологи на весняній толоці

Вже кілька років підряд студенти першокурсники спеціальностей «Екологія» та «Технології захисту навколишнього середовища», а також викладачі кафедри екології, технології захисту навколишнього середовища та лісового господарства приймають участь у весняному прибиранні парку культури та відпочинку імені Тараса Шевченка.

Цьогоріч весняну акцію з прибирання провели 1 квітня.  до весняної «Толоки» у парку культури та відпочинку імені Тараса Шевченка.

Метою акції було не лише прибирання і впорядкування території парку, а й виховання у молоді та відвідувачів екологічної свідомості та дбайливого ставлення до природи.

Під час толоки студенти прибирали прилеглу територію від опалого листя поблизу атракціонів, де молоді мами з дітками та люди похилого віку мають можливість відпочити.

"Сподіваємось, що рівняни з вдячністю оцінять роботу студентів і також дбатимуть, аби наш парк був чистим та охайним", - підсумували організатори.

Закликаємо усіх свідомих мешканців брати участь у подібних заходах, адже змінити місто на краще зможемо тільки разом!

Зінаїда Буднік

асистент кафедри екології, ТЗНС та ЛГ