Еколог НУВГП – срібний призер Всеукраїнської олімпіади з хімії!!!

Василь Бачук - студент- еколог НУВГП став срібним призером 2 етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії!!!

З 16 по 19 травня 2017 року на базі Національного університету біоресурсів і природокористування проходив я ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Хімія» для спеціальностей технологічних, інженерно-будівельних, транспортних, екологічних, медичних, аграрних і ветеринарних вищих навчальних закладів. Для участі в ньому прибули 62 учасники з 26 провідних вишів. Всі вони пройшли попередній  відбір дистанційного туру.

Олімпіада проходила  за трьома секціями:

• за програмою загальної хімії (для технологічних, інженерних, будівельних, транспортних спеціальностей);
  • неорганічної, аналітичної, органічної хімії біологічного спрямування (для екологічних, агробіологічних, біотехнологічних спеціальностей);
  • неорганічної, аналітичної, органічної хімії медичного спрямування (для медичних і ветеринарних спеціальностей).

Вона складалася з теоретичного туру (де учасникам пропонують хімічні завдання щодо складання рівнянь реакцій хімічних процесів та розрахунку багаторівневих задач) і вирішення експериментальних лабораторних завдань.

У особистих же змаганнях у першій секції (для технологічних, інженерних і технічних спеціальностей) трійку кращих склали Андрій Шендрик (НТУУ "КПІ" імені Ігоря Сікорського), Василь Смалій (Східноукраїнський національний університет ім. Володимира Даля), Антон Зародюк (НТУУ «КПІ» імені Ігоря Сікорського) і представник відомої династії хіміків Олександр Веліканов (Національний університет харчових технологій).

У другій секції, де змагалися студенти екологічних, агробіологічних і біотехнологічних спеціальностей, перше місце зайняв Богдан Сіненко (НУБіП).  Друге місце - Василь Бачук (Національний університет водного господарства та природокористування, м. Рівне), Микита Семенов (Український державний хіміко-технологічний університет, м. Дніпро) і з незначним відривом від нього Ольга-Валентина Оне (НУБіП).

У третій секції (ветеринарні і медичні спеціальності) кращим був Анатолій Сорокін (Дніпропетровська медична академія). Друге і третє місце відповідно у Івана Шмідова(Буковинський державний медичний університет) і Марії Кравець (НУБіП).

Доцент кафедри хімії та фізики Національного університету водного господарства та природокористування Надія  Марківна Буденкова, котра була членом журі Всеукраїнської олімпіади з хімії завдання та була науковим керівником  Бачука Василя зазначила, що  цього року олімпіадні завдання  були надзвичайно складні, й лише титанічна праця нашого студента та допомога викладачів у підготовці до олімпіади принесли високі результати.  Слід зазначити, що Василь вже був призером з хімії у 2015 році.

Щиро вітаємо Бачука Василя Олександровича студента-еколога  3 курсу ННІАЗ із другим місцем  Всеукраїнської студентської олімпіади з хімії та його керівника доцента кафедри хімії та фізики   Буденкову Надію Марківну!!!

Бажаємо подальший успіхів колективу кафедри хімії та фізики!!!!