Еко-Мемо, або "нуль відходів"

20 листопада студенти 2 курсу спеціальності "Екологія" мали змогу позмагатись у ході навчальної гри ЕКО-МЕМО.

Зміст самої гри полягає у виборі шляхів утилізації відходів. Гра допомагає отримати уявлення про світову концепцію "Zero Waste", категорії відходів та їх небезпеку, а також поглиблено розібратись із проблемою побутових відходів, які не підлягають вторинній переробці. Гра допомагає з'ясувати яким може бути "друге життя" відходів, як можна зменшити кількість побутових відходів та запобігти їх негативного впливу на довкілля.

Такий подарунок отримали студенти ННІАЗ від громадського активіста, координатора фокус-групи "Розвиток житлово-комунального господарства" із розробки проекту Стратегії розвитку міста Рівного пана Юрія Ходаковського, який сприяє розробленню та запровадженню в життя стратегії поводження з побутовими відходами у м. Рівному за принципом "нуль відходів" та активно залучає в процес представників влади, виробничників, науковців, освітян та всіх небайдужих громадян до екологічного стану нашого міста.