Двоє молодих науковців ННІАЗ отримали Премію голови Рівненської ОДА

Вітаємо наших колег кандидата технічних  наук, доцента кафедри землеустрою, кадастру, моніторингу земель та геоінформатики, заступника директора навчально-наукового інституту агроекології та землеустрою   Шульгана Романа Богдановича  та   кандидата технічних наук, доцента, доцента кафедри геодезії та картографії Янчука Олександра Євгенійовича  з присудженням Премії Голови Рівненської ОДА молодим ученим за заслуги та досягнення в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок.

Лише шестеро вчених області отрималитакі відзнаки.  На засіданні конкурсної комісії під головуванням заступника голови ОДА Світлани Богатирчук-Кривко розглянули дев’ять унікальних робіт від різних навчальних закладів Рівненщини. Таємним голосуванням визначили п’ять робіт.  Науковий колектив молодих вчених НУВГП серед переможців. Світлана Богатирчук-Кривко зазначила, що ці теми є пріоритетними і можуть бути використані у процесі реформи децентралізації.

17 травня сертифікати на отримання премії голови Рівненської ОДА лауреатам Роману Шульгану та Олександру Янчуку були урочисто вручені Світлана Богатирчук-Кривко у обласному театрі.

Щиро вітаємо талановитих вчених та бажаємо подальших перемог!!!