Двоє молодих науковців ННІАЗ отримали Премію голови Рівненської ОДА

Двоє молодих науковців ННІАЗ отримали Премію голови Рівненської ОДА

 

Вітаємо наших колег кандидата технічних  наук, доцента кафедри землеустрою, кадастру, моніторингу земель та геоінформатики, заступника директора навчально-наукового інституту агроекології та землеустрою   Шульгана Романа Богдановича  та   кандидата технічних наук, доцента, доцента кафедри геодезії та картографії Янчука Олександра Євгенійовича  з присудженням Премії Голови Рівненської ОДА молодим ученим за заслуги та досягнення в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок.

Лише шестеро вчених області отрималитакі відзнаки.  На засіданні конкурсної комісії під головуванням заступника голови ОДА Світлани Богатирчук-Кривко розглянули дев’ять унікальних робіт від різних навчальних закладів Рівненщини. Таємним голосуванням визначили п’ять робіт.  Науковий колектив молодих вчених НУВГП серед переможців. Світлана Богатирчук-Кривко зазначила, що ці теми є пріоритетними і можуть бути використані у процесі реформи децентралізації.

17 травня сертифікати на отримання премії голови Рівненської ОДА лауреатам Роману Шульгану та Олександру Янчуку були урочисто вручені Світлана Богатирчук-Кривко у обласному театрі.

Щиро вітаємо талановитих вчених та бажаємо подальших перемог!!!назад