Другий випуск бакалаврів напряму підготовки «Здоров’я людини»

26 червня 2017 року в актовій залі відбувся другий випуск бакалаврів кафедри здоров’я людини і фізичної реабілітації НУВГП напряму підготовки «Здоров’я людини».

З нагоди цієї події випускників привітала директор ННІАЗ професор Прищепа А.М., побажала успіхів у подальшій професійній діяльності чи продовженні навчання за другим (магістерським) рівнем вищої освіти. З побажаннями до випускників звернулися також: завідувач кафедри здоров’я людини і фізичної реабілітації, професор Григус І.М., завідувач кафедри теорії та методики фізичного виховання, доцент Нестерчук Н.Є., доцент Ногас А.О., старший викладач Брега Л.Б., які бажали їм всіляких гараздів та закцентували увагу на продовженні навчання на кафедрі за другим (магістерським) рівнем вищої освіти спеціальності 227 Фізична терапія, ерготерапія, галузі знань 22 Охорона здоров’я.

Вітальні промови викладачів перепліталися номерами художньої самодіяльності студентів кафедри, словами подяки від випускників та від батьків випускників.