Дозвілля - невід'ємний елемент практики

Крім проведення польових досліджень під час практики, яка триває у Залізному Порту, студенти агрохіміки та екологи маюиь можливість цікаво ппрвести своє дозвілля.
Для цього на базі практики створені всі умови. Але, що може бути кращим ніж море?
Отже, студенти використовують можливість позагоряти під променями теплого південного сонця, попірнати та поплавати у хвилях лагідного, теплого Чорного моря.

Незабутні враження від практики та захоплюючого відпочинку на морі повезуть наші студенти додому. Гарні згадки залишать і волейбольні змагання на спортивному майданчику бази, і волейбол на воді...

Поєднання практики та відпочинку, проведених разом з друзями, - про таке можна тільки мріяти!