Дні поля в компанії «Агросем»

22 серпня викладачі кафедри агрохімії, грунтознавства та землеробства та студенти спеціальності 201 «Агрономія» Національного університету водного господарства та природокористування взяли участь в Дні поля, організованого компанією-дистрибютором «Агросем». Компанія «Агросем» є одним із найбільш потужних дистрибюторів насіння, агрохімічних засобів, біопрепаратів, техніки та інноваційних технологій точного землеробства.

Знаковим був той факт, що запрошення на Дні поля було отримано від наших студентів-магістрів Святослава Сібіковського та Руслана Ткачука , які працюють у компанії «Агросем» та займаються веденням демо-полігону нових продуктивних сортів та гібридів кукрудзи, соняшника та сої, на яких і проходили Дні поля. Локацію Днів поля було влаштовано за 15 км. від Рівного на трасі Е40/М06/Р05, GPS: 50.564182, 26.219863.

В цілому на демо-полігоні компанії «Агросем», веденням якого займаються наші студенти, було представлено понад 40 гібридів кукурудзи, соняшнику та сої, оригінаторами яких є компанії KWS, MASSeeds, Pioneer, BREWANTSeeds, SAATEN-UNION, STRUBE. Агрохімічні засоби та біопрепарати, а також технології живлення та захисту рослин, що випробовуються на демо-полігоні, було представлено компаніями YaraInternational, Самміт-Агро Юкрейн, Alventa та ін. Також на Днях Поля було представлено найсучаснішу зернозбиральну та грунтоообробну техніку компаній DjohnDeer, MANITOU, Vaderstad та ін.

Під час Днів поля відбулися цікаві та корисні зустрічі із випускниками спеціальностей «Агрономія», «Агрохімія та грунтознавство» Національного університету водного господарства та природокористування, які успішно працюють в агробізнесі: Тарасом Веремейчиком (представником ТОВ УКРХІМПРОМ  в Рівненській області) Святославом Гриневичем (представником компанії «KWS»в Рівненській та Волинській областях), Сергієм Галабурдою (директором компанії «Гоща Мілк»), Олександром Кедруном (регіональним представником групи компаній «Вітагро»), Дарією Цехович (регіональним представником ТОВ SYNGENTA). Наші випускники динамічно розвиваються та люблять свою роботу, яка є цікавою та добре оплачуваною.

«Розмовляємо мовою рослин» - це девіз компанії «Агросем», дотримуватися якого дозволяють професіоналізм команди, пошук та реалізація інновацій та надійні прартнери з виробництва якісного насіння, агрохімічних засобів та техніки. «Розвиваємося, щоб навчати» - принцип роботи  кафедри агрохімії, грунтознавства та землеробства. Тому двері навчально-науково-інституту  агроекології та землеустрою завжди відкриті як майданчик обміну досвідом виробників, вчених та студентів.