Директор ННІАЗ професор Прищепа А.М. отримала Подяку МОН України

16 травня 2019 року у Міністерстві освіти і науки України за участі віце-прем’єра В’ячеслава Кириленка,  Міністра освіти і науки в Україні Лілії Гриневич,  відбулися заходи  присвяченні Дню науки, де були вручені нагороди та премії. З вітальними  словами до науковців звернулися Лілія Гриневич, В’ячеслав Кириленко, які зазначили важливість для держави інновацій у науці. З привітальними словами виступив Олександр Співаковський народний депутат України (VIII скликання), перший заступник Голови Комітету з питань науки і освіти Верховної Ради України — Голова підкомітету з питань вищої освіти.

Нагородження науковців супроводжувалося концертом, який підготували викладачі та студенти Національного педагогічного  університету імені М.П. Драгоманова.

У заходах присвячених Дню науки взяла участь директор ННІ агроекології та землеустрою Алла Прищепа, яка була відзначена подякою МОН України.

Колектив ННІАЗ вітає свого директора з такою почесною відзнакою та бажає подальших професійних здобутків, натхнення, удачі, нових досягнень та плідних результатів на  науковій та освітянській ниві!