День землевпорядника 2019

14 березня 2019 року в ауд. 732 7 корпусу НУВГП відбулось традиційне щорічне святкування Дня землевпорядника. З вітальним словом до студентів та викладачів виступив ректор університету професор Мошинський Віктор Степанович, також привітала зі святом всіх присутніх директор навчально-наукового інституту агроекології та землеустрою професор Прищепа Алла Миколаївна. До вітань директора долучився в.о. завідувача кафедри землеустрою, кадастру, моніторингу земель та геоінформатики доцент Ліщинський Анатолій Георгійович. Відзначили дипломами переможців І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади із спеціальності «Геодезія та землеустрій» та вручили грамоти найбільш успішним у навчанні та найбільш активним студентам.

Традиційно організацією свята займались студенти 3 та 4 курсів. Варто відзначити відмінну організацію заходу. Були продемонстровані фото колажі із геодезичної практики, проведено вікторину та конкурси на землевпорядну тематику. Родзинкою став уже традиційний святковий торт.