День землевпорядника

Приємною традицією нашого університету є щорічне святкування Дня землевпорядника. 2017 рік не став виключенням, тож 9 березня у величезній аудиторії 7 корпусу був аншлаг. Привітати студентів та викладачів прийшов ректор Віктор Мошинський. У своєму вітанні розповів, що попри повільно згасаючий інтерес до даної спеціальності, для її випускників робота знайдеться завжди, адже поки буде земля, доти й будуть землевпорядники. Вручив Віктор Степанович також і ряд грамот студентам різних курсів за досягнення в науковій роботі, призові місця, а також перемоги в олімпіадах. До вітань ректора долучилась також директор навчально-наукового інституту Алла Прищепа і також вручила грамоти, цього разу уже за успіхи у навчанні.

Проте і це були не усі нагороди для студентів, адже кількома днями раніше в інституті пройшов квест для усіх курсів, тож кожна з п’яти команд, що розділила призові місця, отримала свою грамоту та солодкий подарунок.

Приємно відзначити, що захід виявився не формальністю, а справді великим підготовленим святом. Були там і сценки від студентів, і авторські вірші від Наталії Зелінської та Гоар Мелконян. Родзинкою став брейн-ринг, який, щоправда, проводиться щорічно, але цього разу студенти змагалися не з колегами по навчанню, а з викладацьким складом. Як підсумок запеклої розумової боротьби – перемога викладачів з рахунком 17-14.

Уже під кінець заходу подарунок отримав і професорсько-викладацький склад у вигляді спеціально змонтованого відео.

Уже традиційно захід завершився дружнім поїданням торта.