День поля в ТОВ «Захід Агропром»

26 вересня 2019 р. на базі ТОВ «Захід Агропром» відбувся день поля. Участь в якому мали змогу прийняти викладачі кафедри агрохімії, ґрунтознавства та землеробства та студенти спеціальності 201 «Агрономія» Національного університету водного господарства та природокористування.

Важливим є те що запрошення на день поля було отримано від доцента кафедри агрохімії, ґрунтознавства та землеробства, кандидата с.г. наук, агронома технолога ТОВ «Захід Агропром» Фурманця Олега.

ДЕМО-поле було розташоване в с. Яринівка Березнівського району, Рівненської області.

Під час заходу на демо- полі компанії було проведено презентацію апробованих технологій вирощування кукурудзи та соняшнику в умовах господарства на дерново-підзолистих грунтах.

Під час презентації було розглянуто аспекти планування азотного живлення на легких грунтах, та реакцію гібридів на азотне живлення.

Насиченими та змістовно унаочненими були польові презентації, які провели провідні насінневі компанії “КВС”, “Майсадур”, “Лімагрейн” та інші. Також на Дні Поля було представлено найсучаснішу зернозбиральну та грунтоообробну техніку компаній JohnDeer, TITAN MACHINERY, PÖTTINGER та ін. Консультації по сучасним підходам до захисту рослин охоче надавали представники компаній  БАСФ та Agroved.

В рамках заходу студенти також мали змогу налагодити партнерські зв’язки з представниками вище зазначених агрофірм та визначитися з  перспективою подальшого працевлаштування.

Під час заходу відбулися цікаві зустрічі із випускниками та студентами спеціальностей «Агрономія», «Агрохімія та грунтознавство» Національного університету водного господарства та природокористування, які успішно працюють в агробізнесі:  Святославом Гриневичем (представником компанії «KWS»в Рівненській та Волинській областях, Святославом Сібіковським та Русланом Ткачуком (працюють у компанії «Агросем» та займаються веденням нових продуктивних сортів та гібридів кукрудзи, соняшника та сої).

«Розвиваємося, щоб навчати» - принцип роботи кафедри агрохімії, грунтознавства та землеробства.

Приємно спостерігати як наші студенти та випускники досягають успіху та підкорюють нові горизонти в усіх галузях сільського господарства. Та стають прикладом для студентів нашої кафедри.

Студент групи АГР-51М
Романович Андрій