День поля групи компаній VITAGRO на полях «Агрохолдингу Зоря» – знакова подія в житті аграріїв та НУВГП

День поля групи компаній VITAGRO на полях «Агрохолдингу Зоря»  – знакова подія в житті аграріїв та НУВГП

В рамках налагодження партнерських відносин між добре відомою в Україні групою компаній VITAGRO як надійним виробником і роботодавцем та НУВГП як потужною кузнею кадрів для економіки та сільського господарства представники НУВГП відвідали День поля на базі добре знаного в регіоні та успішного «Агрохолдингу Зоря» 16 червня 2017 р. Для такої роботи НУВГП делегував представника приймальної комісії Сунічука Сергія та представника інституту агроекології та землеустрою Колесник Тетяну.

Метою візиту з боку НУВГП було поширення інформації про підготовку фахівців для сільського господарства та ін. галузей економіки серед аграріїв, налагодження взаємодій із групою компаній VITAGRO щодо взаємовигідної співпраці для підвищення якості практичної підготовки фахівців на вимогу сучасних технологій виробництва.

В рамках Дня поля керівництво та наковці компанії «VITAGRO» представили до уваги аграріїв новітні, високоефективні та доступні препарати захисту рослин ТМ Bayton, антистресанти ТМ Гуміфілд, сучасні біопрепарати-інокулянти кореневої системи, а головне – сучасні високопродуктивні сорти сільськогосподарських культур переважно німецької селекції, елітне насіння яких вирощується і поширюється в Україні – сорти пшениці Мулан, Наомі, Колоніа, Сецесе, Балатон, Турандот, Орійка та ін.  Врожайність вказаних сортів за умов дотримання інтенсивних технологій вирощування коливається в межах 80-130 ц/га. Сорти відрізняються високою посухостійкістю, що є важливим показником в умовах нерівномірного та недостатнього зволоження. Було представлено сорти і ін. сільськогосподарських культур: ріпаку, сої, ячменю із високим потенціалом врожайності, який перевищує середньоукраїнські врожаї у 2,5-3,5 рази. Наприклад,  середня врожайність ріпаку сорту Рескатор в умовах агрохолдингу Зоря становить біля 50 ц/га.

Цікавою пропозицією від групи компаній VITAGRO стали програми спільного вирощування, в ході яких фермери мають можливість безпрограшного отримання стабільних прибутків від вирощування новітніх сортів сільськогосподарських культур, які виробляє компанія під торговою маркою Semelita. При цьому VITAGRO забезпечує фермера не лише насінням високопродуктивних сортів, а й повним комплексом засобів захисту, апробованими в регіоні агротехнологіями та висококваліфікованим ретельним агрономічним супроводом.  Важливо й те, що отримавши високий врожай, фермер матиме фіксовану ціну збуту своєї продукції, за якою VITAGRO купує отриманий врожай. В будь-якому випадку фермер залишається з прибутком та новими цінними практичними знаннями і засобами ведення виробництва на майбутнє.

Вражаючими були майстер класи роботи сучасної надійної сільськогосподарської техніки, дилером якої в нашому регіоні виступає Волинська фондова компанія – це трактори Fendt Vario, глибокорозпушувачі ґрунту Agrisem International, оприскувачі ґрунту та посівів Unia Europa.

Саме завдяки ґрунтовній добре організованій роботі компанії VITAGRO вона завоювала високий рівень довіри серед фермерів України. Підтвердженням цього були гарні відгуки фермерів та висока відвідуваність заходу: біля 170 фермерів із Рівненщини, Волині, Житомирщини, Тернопільщини, Львівщини та Хмельниччини.

Дякуємо компанії VITAGRO за прекрасні врожаї на полях і гарний початок партнерських відносин!

Тетяна Колесник, к.с.-г.н., доцент,

докторант кафедри екології, технології захисту навколишнього

середовища та лісового господарства