День ГІС 2016

23-го листопада в аудиторії 732 відбулося святкування міжнародного професійного дня ГІС-фахівців GIS-DAY 2016. Свято відбулося в теплій і навіть можна сказати домашній атмосфері.

В офіційній частині відбулося відзначення грамотами кращих студентів спеціальності, які виявили активність як в навчанні, так і в громадському житті інституту агроекології та землеустрою. Зокрема це: Кричильська І. В., Холівенкова О. С., Кульчинська О. А., Довгалець А. О., Сакура В. В., Лов‘ян Р. С., Глущук О. В., Гусак Н. П., Чичановска А. І., Василишина В. В.

В другій частині відбулося представлення досягнень в галузі. Компанія "ХИА ЮКРЕЙН" м. Київ представляла можливості співпраці студентів з міжнародною компанією «HereCom.», та представляла сучасний картографо-автомобіль. Презентували нові розробки Кулиба В., Прокопчук А., Трохимець С., Янчук Р.

На завершення студенти 3-го курсу провели цікаві конкурси-змагання між студентами і викладачами. Ну і звичайно всі гості, що були на святі пригощалися смачним тортом.