Делегація Варшавського університету природничого наук відвідала ННІ агроекології та землеустрою

11 квітня 2019 року відбулася зустріч професорсько-викладацького складу ННІАЗ, ННІБА з делегацією Варшавського університету природничого наук, яка була представлена  Ярославом Хорманським  - д.т.н., проф. заступник декана з наукової роботи та міжнародного співробітництва факультету будівництва та інженерії середовища та Мавгожатою Вдовською - к.т.н., проф., заступник декана з дидактики факультету будівництва та інженерії середовища.

Були обговорені питання співпраці, щодо проведення спільних наукових досліджень, публікацій, стажування викладачві.

Під час зустріч зі студентами з вітальним словом виступили ректор НУВГП Віктор Мошинський, проректор Олег Лагоднюк, вони наголосили про тісну співпрацю між університетами та можливості розширення співпраці.

Ярослав Хорманський та Маргожата Вдовська презентували освітні програми Варшавського університету природничого наук та можливості стажування на базі закордонного ЗВО.

Відбулися робочі зустрічі польської делегації з директором  ННІ АЗ Аллою Прищепою та завідувачем кафедри геодезії та картографії Русланом Янчуком.

Гості познайомилися з можливостями навчальної бази в с.Хотин. Під час зустрічей був сформованих план подальшої співпраці.