Декан факультету Інженерії середовища Люблінської Політехніки завітала до ННІ АЗ

19 жовтня 2016 р., в рамках програми партнерства Люблінської Політехніки та НУВГП, до інституту Агроекології та землеустрою завітала пані Анета Чеховська-Косацька – декан факультету Інженерії середовища.

Дирекція ННІ АЗ та керівництво кафедри екології організували зустріч польської колеги зі студентами спеціальностей «Екологія, охорона навколишнього середовища та раціональне природокористування», «Технології захисту довкілля», «Теплогазопостачання і вентиляція», «Водопостачання та водовідведення» для ознайомлення з освітньою пропозицією Люблінської Політехніки.

Пані Анета Чеховська-Косацька провела цікаву та змістовну презентацію щодо можливостей навчання на факультеті Інженерії середовища та отримання подвійного (польсько-українського) диплому студентами нашого університету.

Приємним моментом зустрічі стало розуміння більшістю студентів польської мови та їх зацікавленість щодо можливостей, які можна отримати за програмою співпраці НУВГП та Люблінської політехніки.