Декан факультету Інженерії середовища Люблінської Політехніки завітала до ННІ АЗ

Декан факультету Інженерії середовища Люблінської Політехніки завітала до ННІ АЗ

19 жовтня 2016 р., в рамках програми партнерства Люблінської Політехніки та НУВГП, до інституту Агроекології та землеустрою завітала пані Анета Чеховська-Косацька – декан факультету Інженерії середовища.

Дирекція ННІ АЗ та керівництво кафедри екології організували зустріч польської колеги зі студентами спеціальностей «Екологія, охорона навколишнього середовища та раціональне природокористування», «Технології захисту довкілля», «Теплогазопостачання і вентиляція», «Водопостачання та водовідведення» для ознайомлення з освітньою пропозицією Люблінської Політехніки.

Пані Анета Чеховська-Косацька провела цікаву та змістовну презентацію щодо можливостей навчання на факультеті Інженерії середовища та отримання подвійного (польсько-українського) диплому студентами нашого університету.

Приємним моментом зустрічі стало розуміння більшістю студентів польської мови та їх зацікавленість щодо можливостей, які можна отримати за програмою співпраці НУВГП та Люблінської політехніки.назад


Знайшли помилку? Виділіть текст та натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні напишіть свій варіант або характер помилки