Cтудентська науково-практична конференція «ГЕОДЕЗІЯ, ЗЕМЛЕУСТРІЙ ТА ГЕОІНФОРМАТИКА»

16 травня 2018 року відбулася щорічна студентська науково-практична конференція «ГЕОДЕЗІЯ, ЗЕМЛЕУСТРІЙ ТА ГЕОІНФОРМАТИКА». Конференція традиційно організовується кафедрами «Геодезія та картографія» та «Землеустрій, кадастр, моніторинг земель та геоінформатика». Участь у науковому заході взяли студенти 2-5 курсів та викладачі кафедр.

Насамперед з вітальним словом до присутніх звернувся завідувач кафедри геодезії та картографії Янчук Р.М. Він побажав учасникам конференції не лише цікаво представити результати своїх досліджень, а й обмінятися цікавими ідеями та думками.

Далі учасники конференції продовжили роботу у форматі секційних засідань за такими тематичними напрямами: «Землеустрій, кадастр та моніторинг земель» та «Геодезія та геоінформатика».

Під час пленарного засідання секції із землеустрою студенти Мелконян Гоар, Зелінська Наталія, Орешняк Ірина, Панасюк Андрій представили свої доповіді, у яких окреслили коло своїх наукових зацікавлень. Виступи відрізнялися оригінальністю, а студенти охоче ділилися своїми думками стосовно встановлення та організації зони санітарної охорони водозаборів питних підземних вод, управління меліорованими землями, територіального формування землекористувань з врахуванням структур природних ландшафтів, проблем встановлення меж розробок корисних копалин.

В рамках роботи секції із геодезії та геоінформатики студенти Шудрук Віктор, Войтович Олександр, Лов’ян Роман, Теа Максим, Капітула Віталія, Кицюк Вікторія, Сорочинський Роман та Козуб Олександр представили проблематику власних досліджень. Серед ключових тем, які викликали зацікавлення в учасників конференції – можливості використання доповненої реальності в ГІС, 3D моделювання забудови за Lidar зніманням, система роботи з метеоданими, містобудівний кадастр, як основа муніципальної ГІС, створення інтерактивних карт та автоматизована побудова картограми еколого-економічної придатності земель програмними засобами ГІС.

В обговоренні доповідей взяли участь викладачі та студенти.

По закінченні роботи секцій, заступник завідувача кафедри землеустрою, кадастру, моніторингу земель та геоінформатики Ліщинський А.Г. подякував усім учасникам конференції за цікаві доповіді, наголосивши при цьому, що студентська конференція – це своєрідний інтелектуальний майданчик, де є можливість не тільки поділитися своїми науковими доробками, а й збагатити свій майбутній професійний досвід.

Всім учасникам конференції вручено сертифікати про участь.