Цьогорічна весняна "Толока", як завжди пройшла за участю екологів

Студенти 1-3 курсів спеціальності «Екологія» та «Технології захисту навколишнього середовища», директор Навчально-наукового інституту агроекології та землеустрою Прищепа Алла Миколаївна, а також викладачі кафедри екології, технології захисту навколишнього середовища та лісового господарства долучилися 4 квітня до весняної «Толоки» у парку культури та відпочинку імені Тараса Шевченка.

Метою акції було не лише прибирання і впорядкування території парку, а й виховання у молоді та відвідувачів екологічної свідомості та дбайливого ставлення до природи.

Під час толоки студенти прибирали прилеглу територію від опалого листя поблизу вул. Княгині Ольги, де молоді мами з дітками та люди похилого віку мають можливість відпочити.

"Сподіваємось, що рівняни з вдячністю оцінять роботу студентів і також дбатимуть, аби наш парк був чистим та охайним", - підсумували організатори.