Чергове засідання НМР з якості ННІАЗ

24 жовтня у змішаному форматі відбулося чергове засідання науково-методичної ради з якості ННІ агроекології та землеустрою. На засідання були розглянуті та обговорені  результати вступу на ОПП освітніх рівнів  бакалавр та магістр ННІАЗ, та визначені основні пріоритетні завчання, щодо навчання здобувачів на цих ОПП.

Координатор з якості ННІ АЗ Катерина Турчина та заступник директора Зінаїда Буднік представили  аналіз результатів  опитування здобувачів вищої освіти щодо якості викладання та навчання за ІІ семестр 2022-2023 н.р. та аналіз результатів опитування здобувачів вищої освіти випускового курсу/року навчання освітнього рівня «БАКАЛАВР» (2022-2023 н.р.)  щодо якості освітніх програм. За результатами обговорення представлених результатів анкетування здобувачів вищої освіти вирішили рекомендувати випусковим кафедрам провести відповідні обговорення на засіданнях кафедри та звернути увагу на посилення практичних навичок, інноваційних методів викладання, висвітлення питань академічної доброчесності. Гарантам освітніх програм/завідувачам кафедр проаналізувати відгуки студентів та врахувати їх при оновленні освітніх програм. Провести засідання студентської ради, кураторські години, де висвітлити результати відгуків студентів випускового курсу освітнього рівня «БАКАЛАВР» стосовно якості освітніх програм. Ознайомити ЗВО з розробленими заходами за результатами обговорення.

Також  розглянули та  затвердили звіти із підвищення кваліфікації наукво-педагогічних працівників та силабуси ОК.