Черговий день практики

У межах програми польовоі практики, яка триває у Залізному Порту, студентами було проведено дослідження стану забур'яненості полів сільськогосподарських культур на прикладі посівів соняшнику на околицях Залізного Порту.
Після ознайомлення з методикою проведення оцінки забур'яненості, студенти приступили до практичноі частини. Для студентів-екологів дана методика викликала неабиякій інтерес, адже вони знайомилися з нею вперше.
Студентам-агрохімікам пришлося лише згадати теоретичні ази, вони дуже швидко впорались з поставленим завданням. Опрацювання отриманих результатів студенти вже проводили на базі ”Воднік“.
Отже, передбачені програмою практики дослідження проведені. Залишається все відобразити у звітах.