Чергове виїзне практичне заняття студентів спеціальності "Агрономія"

На кафедрі агрохімії, ґрунтознавства та землеробства з метою реалізації Концепції практичної підготовки студентів НУВГП 30.03.2017 р. було проведено чергове виїзне практичне заняття для студентів другого курсу спеціальності "Агрономія" з навчальної дисципліни "Плодівництво". Об'єктом для проведення практичної роботи "Формування та обрізання плодових дерев" був обраний фруктовий сад обласної станції юннатів.

Кінець березня – початок квітня – це найкращий період для початку роботи в саду, зокрема обрізання плодових дерев. Озброївшись спеціальними інструментами, студенти засвоїли техніку підтримуючого та відновлювального обрізання дорослих, сильно гіллястих дерев.

Також з метою омолодження саду, збагачення його новими сортами було проведено щеплення трьох плодових дерев і вже через три-чотири роки можна буде насолоджуватися смачним урожаєм.

Працівники обласної станції юннатів люб’язно погодилися провести ознайомчу екскурсію територією станції. Студенти побачили шкілку саджанців, овочеву та квітникову теплиці. Зокрема в квітниковій теплиці найбільше вразили студентів бананова пальма, лимонне дерево з плодами. Також зацікавили студентів і інші квітучі форми декоративних рослин.

Отже, заняття пройшло дуже продуктивно. Студенти отримали практичні навички, а також нові враження.

Мороз О.С.

к. с.-г. н., доцент