Брейн-ринг «Агрономія - багатогранна»

4.05.2019 р. на кафедрі агрохімії, ґрунтознавства та землеробства в аудиторії 772, відбувся брейн-ринг на тему «Агрономія - багатогранна». У цій цікавій та драйвовій грі взяли участь студенти-агрономи I, II, III та IV курсів.

Між собою, у знаннях з агрономії у першій грі  змагалися команди студентів 1-го і 2-го курсів (АГР-11 та АГР-21), перемогу отримала більш досвідчена команда АГР-21. В другій грі між собою змагались студенти 3-го та 4-го курсів (АГР-31 та АХГ-41), перемогу отримала більш молода команда АРГ-31. До фіналу «Брейн-рингу» вийшло дві команди. Це студенти АГР-21 та АГР-31.

Команди учасників різних курсів, що змагались у грі між собою, активно та з цікавістю приймали участь в обговоренні винесених на гру питань. Також, злагодженість кожної команди простежувалась при поясненні поданих відповідей.

Переможцем у фінальній грі стали студентиII курсу (АГР-21). Друге місце за результатами брейн-рингу посіла команда АГР-31, а третє місце розділили між собою команди АГР-11 та АХГ-41. Призи, отримав кожний учасник команди! Всі учасники гри та викладачі отримали багато позитивних емоцій

Вітаємо переможців  та кожного із учасників брейн-рингу «Агрономія - багатогранна»!!! Здавайте сесію, творіть науку, відпочивайте, а восени чекаємо на нових іграх, які заплановано на листопад 2019 року.

Оргкомітет брейн-рингу «Агрономія- багатогранна»