Безкоштовні онлайн-курси англійської мови для студентів та викладачів НУВГП від Університету Ньюкасла

У межах співпраці з Університетом Ньюкасла оголошується черговий набір на сертифіковану програму "Peer Assisted Learning (PAL) English Language Development opportunities for NUWEE students" та другий набір на сертифіковану програму вивчення англійської мови для викладачів НУВГП.

Програма передбачає безкоштовні курси англійської мови для студентів, аспірантів та викладачів НУВГП у невеликих групах по 5-6 осіб. Курси проводитимуться британської стороною онлайн. Більше деталей про програму - у прикріпленому файлі.

Навчання розпочнеться 12 лютого 2024 року.

Загальна кількість учасників програми: 36 студентів та аспірантів, 6 - викладачів.

Основна вимога до студентів/аспірантів/викладачів - володіння англійською мовою на рівні не нижче В2.

Реєстрація на курс: http://surl.li/pmlgh

Дедлайн подачі заявок – 5 лютого 2024 р.