База практики для фізичних терапевтів у Польщі

Проведено підготовчу роботу до підписання угоди з лікарнею Святого Рафала «Scanmed» в Кракові, яка має свої філії в багатьох містах Польщі та планує вихід на український простір. Відбулася зустріч завідувача кафедри здоров’я людини і фізичної реабілітації, д.мед.н., професора Григуса Ігоря та координатора з розвитку східно-європейського ринку лікарні Прендкевич Іриною у головному представництві у Кракові. Польська сторона провела екскурсію лікарнею, освітила сучасний стан надання медичної та реабілітаційної допомоги. Обговорено напрями подальшої співпраці та реальні кроки до повноцінного партнерства у науково-практичній площині викладачів та студентів кафедри з цією клінікою. Досягнуто домовленості про підвищення кваліфікації наших викладачів та проходження практики студентами у відділі ортопедії та травматології, відділенні нейрохірургії, відділі загальної хірургії, відділенні хірургії одного дня, центрі лікування косоокості та ністагму, відділі онкологічної хірургії, центрі реконструкції молочної залози, відділі урології, відділенні інвазивної кардіології, електротерапії і ангіології, відділенні гінекології та урогінекології, відділенні реабілітації. Найбільш зацікавила пропозиція головного фізичного реабілітолога лікарні Кубали Марціна про циклічні дво- чи тритижневі терміни стажування та обміну досвідом, оскільки фізичні терапевти клініки спеціалізуються в комплексній реабілітації пацієнтів з різними захворюваннями.