Бакалаври склали державний іспит

23 травня 2018 року бакалаври денної та заочної форм навчання спеціальностей "Екологія" та "Технологія захисту навколишнього середовища" складали державний іспит, який проходовий у формі тестового контролю на базі навчальної платформи Moodle.

У роботі Державної іситової комісії взяли участь директор ННІАЗ, професор Прищепа А.М., доценти кафедри екології, ТЗНС та ЛГ Статник І.І. та Стецюк Л.М.

Іспит проходив у компьютерному класі ННІАЗ (ауд. 720) за підтримки представника Центру незалежного оцінювання знань НУВГП - доцента Мороза О.С.

Попри хвилювання, всі допущені до іспиту студенти отримали позитивні результати, а отже, успішно пройшли перший з етапів випускового контролю навчання в бакалавраті.