Аналіз ходу виробничої практики студентів спеціальності 201 "Агрономія"

Студенти 4 курсу спеціальності 201 "Агрономія" проходять виробничу практику на провідних сільськогосподарських підприємствах і установах області, а саме : Інститут сільського господарства Західного Полісся НААН України, СВК "Зоря", ТОВ "Захід Агропром".

Виробнича практика проходить у два етапи: 21 січня по 24 лютого та з 27 травня по 23 червня. Протягом першого етапу студенти знайомляться зі структурою підприємств, технологічними схемами вирощування сільськогосподарських культур, районованими культурами, особливостями грунтового покриву.

Протягом другого етапу студенти приймають безпосередню участь у проведенні веснянно-польових робіт, визначення якості висіву сільськогосподарських культур тощо.