Агрономічний інтенсив від Інституту органічного виробництва

Інтенстивний курс органічного рослинництва пройшли викладачі кафедри агрохімії, ґрунтознавства та землеробства Тетяна Колесник та Алла Кучерова впродовж 16-17 серпня. Локація – готель «Оазис-М»с. Бабин Рівненського району Рівненської області. Організовували курс Інститут органічного виробництва та ТОВ «Дедденс Агро».

Навчання тривало з 9-00 до 18-00 год. щодня. Курс був надзвичайно якісним та насиченим найновішими досягненнями в агрономії органічного землеробства та зберігання сільськогосподарської продукції. Команда спікерів вразила високим рівнем професіоналізму та практичною апробацією знань та умінь, які передавала слухачам курсу. А слухачами були досвідчені агрономи, керівники та власники сільськогосподарських підприємств з різних куточків України. Спікери тримали зацікавленість та увагу слухачів щомиті впродовж 8 год щодня. Це був справжній КЛАС! Тому що спікери були не лише фахівцями-практиками найвищого рівня, а й харизматичними ораторами. Голова учасників курсу тріщала від інформації; здавалося, що в голові  поселилася якась адська машина, яка пакує цю інформацію і розкладає одним рухом.

Спікерами були такі аси агрономії та органічного виробництва: Борис Боінчан, Микола Биков, Леонід Ільчишин, Андрій Вдовиченко, Олексій Качковський, Олександр Ростоцький. Це люди, які невпинно навчаються та практикують. Тому, щоб поспілкуватися із ними, агрономи-практики із Харківської, Київської, Житомирської, Рівненської, Дніпропетровської областей не пошкодували ні свого часу, ні грошей.

Курс проходив у формі лекції-практичні заняття. Практика була як в аудиторії, так і на полях господарства «Дедденс Агро», на виробничих майданчиках із найсучаснішою ґрунтообробною та посівною технікою. Увага учасників курсу акцентувалася на основних проблемах та рішеннях, які були апробовані досвідченими агрономами господарства, агрономами України та світу.

Від імені кафедри агрохімії, ґрунтознавства та землеробства Національного університету водного господарства та природокористування висловлюємо величезну подяку організаторам інтенсивного курсу «Органічне рослинництво»: Інституту органічного виробництва та ТОВ «Дедденс Агро».

Для себе ми зрозуміли, який шлях навчання для студентів обрати та які новітні технології навчання слід застосовувати. Завдяки тісній співпраці з агровиробниками, ми обираємо вірний шлях «Навчання та практика викладачів задля якісного навчання студентів».