5 червня - Всесвітній день охорони навколишнього середовища

5 червня - Всесвітній день охорони навколишнього середовища

Святкування цього Дня розраховане на те, щоб пробудити в кожній людині бажання сприяти охороні навколишнього середовища і спонукати якомога більше людей вживати заходів, для того щоб не допустити, аби зростаюче навантаження на природні системи життєзабезпечення планети досягло критичної точки.

Цьогорічною темою свята, згідно рішення ООН стало забруднення повітря. Міжнародні зобов’язання щодо святкування дня охорони навколишнього середовища 2019 взяла на себе влада Китаю. Ця країна продемонструвала величезну лідерство у протидії забрудненню повітря всередині країни, і зараз закликає світ до ще більших зусиль.

Крім того, цього року в ході четвертої сесії Асамблеї ООН по навколишньому середовищу (11-15 березня) піднімались такі важливі проблеми як скорочення харчових відходів і просування електричної мобільності.

Всесвітній день навколишнього середовища - це подія як для кожної людини, так і для всього світу. З початку святкування в 1972 році, жителі багатьох країн провели багатотисячні заходи, починаючи з прибирання навколо свого будинку, посадки дерев і закінчуючи боротьбою зі злочинами проти дикої природи.

І сьогодні цей День дає можливість кожному з нас

сприяти стійкому і справедливому розвитку,

приймаючи на себе відповідальність за турботу про нашу планету!назад