5 червня

5 червня

 5 червня - Всесвітній день охорони навколишнього середовища

Свято було засновано Генеральною асамблеєю ООН у 1972 році.

Охорона навколишнього природного середовища – система державних і суспільних заходів (технологічних, економічних, адміністративно-правових, просвітницьких, міжнародних), спрямованих на збереження та розвиток природоохоронного руху і природних ресурсів. 

Всесвітній день навколишнього середовища покликаний привернути увагу світової спільноти до проблем навколишнього середовища та сприяти розумінню того, що основною рушійною силою природоохоронних заходів є людський фактор. 

Ми всі живемо на одній планеті, і забруднюючи її, шкодимо у першу чергу самим собі та своїм нащадкам. І цей день - прекрасна нагода зробити хоча б один крок для покращення стану довкілля: посадити дерево, прибрати домове подвір’я і піклуватися про збереження природних скарбів.

Колектив кафедри екології, технології захисту навколишнього середовища та лісового господарства вітає всіх працівників ННІАЗ та нашого університету з Днем охорони навколишнього середовища!

 

За чисте повітря, за чисті ріки
боротись будемо навіки!назад


Знайшли помилку? Виділіть текст та натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні напишіть свій варіант або характер помилки