2 місце на конкурсі студентських робіт «Майбутнє туристичної галузі України»

Третього грудня у місті Дніпро в культурно-діловому центрі "Менора" відбувся фінал студентського стипендіального конкурсу "Майбутнє туристичної галузі України", генеральним спонсором якого  є Національний туристичний оператор «Travel Professional Group».

На даному конкурсі Національний університет водного господарства та природокористування представляв студент 4 курсу спеціальності 242 "Туризм" Семенов Семен Сергійович.

До фіналу потрапило 16 студентських наукових робіт.

У результаті успішного захисту наукової роботи на тему "Шляхи активізації екскурсійної діяльності м. Рівне" Семенов Семен виборов 2 призове місце, яке дає можливість  протягом 6 календарних  місяців отримувати іменну стипендію у розмірі 800 грн.

Конкурсна робота була виконана під керівництвом старшого викладача кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Яковишиної М. С.