11 листопада - Всесвітній День енергозбереження

Студенти 1-го курсу ННІ АЗ спеціальності ”Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування” спробували привернути увагу студентів інших спеціальностей  до проблеми енергозбереження – шляхом розміщення екологічних листівок на дошках оголошень навчальних корпусів університету.

Листівки містили інформацію щодо способів економії  та збереження  енергії у власних помешканнях, які не вимагають матеріальних затрат та  ефективні з огляду ресурсозбереження.

В такий спосіб майбутні екологи закликали молодь до ефективного використання енергії, що є суттєвим питанням для сталого розвитку як на світовому рівні так і на рівні окремої держави.

Листівка