Проектування об`єктів в готельно-ресторанному господарстві

Designing objects in the hotel and restaurant industry

Навчальна дисципліна «Проектування об`єктів в готельно-ресторанному господарстві» є нормативною дисципліною для підготовки студентів спеціальності "Готельно-ресторанна справа" з галузі знань 24 "Сфера обслуговування" денної та заочної форм навчання, і викладається згідно з навчальним планом підготовки студентів за освітнім рівнем "бакалавр". Метою викладання навчальної дисципліни є вивчення теоретичних та методологічних основ проектування готельно-ресторанного господарства. Оволодіння знаннями щодо розробки і формування об’ємно-планувальних рішень проектування закладів готельно-ресторанного господарства та опанування сучасних методик і галузевих вимог до розробки проектної документації при створенні нових або реконструкції існуючих закладів готельноресторанного господарства на базі вивчення законодавчих документів, нормативної, спеціальної, довідкової літератури та ресурсів всесвітньої інформаційної мережі. Завданнями вивчення дисципліни є теоретична та практична підготовка студентів з: − розширення і поглиблення у студентів системи знань з питань основ проектування об’єктів готельно-ресторанного господарства у відповідності з їх соціально-культурною, утилітарною та естетичною функціями; особливостей розміщення об’єктів ГРГ; − плану благоустрою території закладів; − визначення складу та площ приміщень об’єктів готельно-ресторанного господарства; − обґрунтування зонування внутрішнього простору будівлі; − визначення вибору основних конструктивних елементів будівлі; − - основ архітектурного проектування об’єктів ГРГ.