Органічна та фізична хімія (192) БЦІ

Organic and physical chemistry

Для свідомого управління технологічними процесами в будівельної галузі і одержання в’яжучих матеріалів із заданими властивостями необхідні знання фізико-хімічних процесів виробництва будівельних матеріалів і сучасних досягнень фізичної хімії. В будівництві разом з природними органічними високомолекулярними сполуками (ВМС) такими як деревина, природні смоли, дьогті, бітуми, асфальти зростає застосування конструкційних, плівко утворюючих, клеючих матеріалів на основі штучних та синтетичних органічних ВМС. Тому студенти повинні засвоїти основи класифікації та номенклатури органічних сполук, основні способи добування, склад, будову, властивості та застосування (особливо в будівництві) ВМС, залежність фізико-механічних властивостей ВМС та полімерних матеріалів на їх основі від їх складу та хімічної будови.