Залучення професіоналів-практиків до проведення занять

З ініціативи кафедри комп’ютерних технологій та економічної кібернетики до проведення заняття з дисципліни «Технології управління контентом» для студентів магістрів ОПП «Інформаційні технології в бізнесі» 9.04.24р. залучено професіонала-практика рівня Senior Developer at EPAM Systems Дениса Гребенця.

Маючи багаторічний досвід роботи в галузі розробки програмного забезпечення, Денис ознайомив майбутніх фахівців з інформаційних систем та технологій з окремими аспектами практичного використання клієнтських фреймворків React.js та Next.js, їх перевагами та недоліками, а також окреслив сфери, де доцільно використовувати вказані фреймворки, та сфери, де їх застосування може і не бути оптимальним вибором. Під час дискусій були обговорені і інші проблемні питання в галузі розробки Веб-додатків, а також можливості щодо розширення практики проведення занять професіоналами-практиками.