Третя всеукраїнська наукова конференція «Актуальні проблеми соціально-гуманітарних наук»

ФАКУЛЬТЕТ СУСПІЛЬНИХ НАУК І МІЖНАРОДНИХ ВІДНОСИН

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ОЛЕСЯ ГОНЧАРА

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Третьої всеукраїнської наукової конференції

«Актуальні проблеми соціально-гуманітарних наук».

Конференція присвячена проблемам розвитку соціально-гуманітарних наук в Україні, та їх інтеграції у світовий науковий простір. Для участі в роботі конференції запрошуються студенти, аспіранти, викладачі, науковці.

Конференція відбудеться 20 ГРУДНЯ 2013 р. в Палаці студентів ДНУ імені Олеся Гончара  (м. Дніпропетровськ, пл. Т.Г. Шевченка, 1 (парк ім. Т.Г. Шевченка), Палац студентів ДНУ). Проїзд від залізничного та автовокзалу трамваєм №1 до зупинки «Парк Т. Г. Шевченка».

Початок роботи конференції о 10.00. Реєстрація – 9.00 – 10.00.

Основні напрямки роботи конференції:

1. Сучасна освіта: методологія, теорія і практика.

2. Теорія і методика навчання і виховання.

3. Історія педагогіки та освіти.

4. Історичний досвід України: держава, економіка, люди.

5. Процеси і тренди світової історії.

6. Філософія та культурологія.

7. Зовнішня політика України та міжнародні відносини.

8. Політичні науки в Україні та світі.

9. Регіонознавство та краєзнавчі дослідження.

10. Соціологія та соціальна робота.

В рамках конференції передбачається  робота секцій за вищевказаними напрямками, детальний перелік секцій буде сформовано за результатами розгляду заявок учасників.

Робочі мови конференції: українська, російська

Інформаційний лист запрошення

Информационное письмо приглашение