Науково-практичний семінар “Перспектива дистанційної освіти”

Шановні колеги!

Європейський університет та Асоціація навчальних закладів України приватної форми власності вперше проводить

науково-практичний семінар

“Перспектива дистанційної освіти”.

Оргкомітет запрошує взяти участь у семінарі, який відбудеться 18 грудня 2013 року у приміщені Європейського університету за адресою: 03115, Україна, м. Київ, бульв. Акад. Вернадського, 16-в.

Реєстрація учасників семінару у приміщенні Європейського університету, м. Київ, бульв. Акад. Вернадського, 16-в, з 900 до 1000 18 грудня 2013 р.

Початок роботи семінару – 18 грудня 2013 р. о 1000.

У роботі семінару беруть участь відповідальні працівники Міністерства освіти і науки України, науково-педагогічні та наукові працівники навчальних закладів України.

Участь у семінарі безкоштовна.

Тематика семінару:

• Стан та перспективи дистанційного навчання: світові тенденції та ситуація в Україні.

• Нормативно-правове поле дистанційного навчання.

• Арсенал дистанційного навчання. Технології, моделі, методи.

• Як розпочати. Алгоритм запровадження дистанційного навчання.

• Як це працює. Досвід Європейського університету.

Робочі мови семінару: українська, російська.

Запрошення на семінар