Міжнародна науково-практична Інтернет-конференція «Національна економіка в умовах глобалізації: тенденції, проблеми та перспективи»

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка,

кафедра міжнародної економіки та маркетингу

запрошує Вас узяти участь у

Міжнародній науково-практичній Інтернет-конференції

студентів, аспірантів та молодих учених

«Національна економіка в умовах глобалізації: тенденції, проблеми та перспективи»,

яка відбудеться

26 листопада 2013 року.

Мета конференції: дослідження й обґрунтування теоретико-методологічних і практичних засад розвитку національної економіки в умовах активізації процесів глобалізації та міжнародної регіональної інтеграції.

НАПРЯМИ РОБОТИ ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЇ

1. Теоретичні та практичні аспекти взаємодії національних економік у глобальному середовищі.

2. Конкурентоспроможність підприємств в умовах інтернаціоналізації.

3. Сучасні маркетингові технології у міжнародному бізнесі.

4. Інноваційно-інвестиційні виміри розвитку національних економік країн світу.

5. Особливості формування та реалізації стратегій підприємств на зовнішніх ринках.

Робочі мови конференції: українська, російська, англійська.

Запрошення

Приглашение