Новітні тенденції розвитку міського будівництва та господарства

Запрошуємо Вас прийняти участь у роботі IV Всеукраїнська науково-технічна інтернет-конференція «Новітні тенденції розвитку міського будівництва та господарства» 24-25 квітня 2024 року, яку буде проведено на базі кафедри міського будівництва та господарства Національного університету водного господарства та природокористування.

Відбудова міст і поселень матиме вирішальне значення для загального соціального та економічного відновлення країни і громад, які постраждали від війни, допоможе заохотити місцевий бізнес, відродити соціальні зв’язки та сприяти психологічному відновленню. І в цьому відношенні саме наші знання та розробки будуть дуже важливими.

Мета конференції: обговорення та аналіз наукових проблем розвитку та відновлення міст, визначення новітніх трендів і перспектив просторового розвитку міських утворень, нових поглядів на визначення та моделювання міської мобільності, сучасних підходів до енергоефективності міських будівель і споруд, інноваційних методів розрахунку інженерних конструкцій, обґрунтування напрямів запровадження новітніх технологій управління розвитком міст. Форма участі у конференції – дистанційна.

Секції конференції:

Секція 1. Урбаністика та просторове планування.
Секція 2. Транспортна інфраструктура міст.
Секція 3. Міське господарство.
Секція 4. Реконструкція об'єктів будівництва.

Для участі в Інтернет-конференції потрібно до 10 квітня 2024 р. підготувати й надіслати на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. заявку учасника. Назва файлу заявки повинна містити прізвище одного із авторів, наприклад, zayavka_shevchenko.doc. Участь у конференції безкоштовна.

Конференція буде проведена он-лайн у системі Мeet. Усім учасникам конференції до 23 квітня 2024 року буде розіслано програму конференції на вказані електронні адреси.

На 23 квітня 2024 року заплановано тестування системи о 10 годині. Початок конференції – з 11-00 год 24 квітня 2024 року. Кожен доповідач, який знайомий з роботою у системі Мeet, самостійно презентує свої матеріали. За бажанням автора можна надіслати файл презентації і її демонстрацію проведуть організатори. За результатами конференції буде прийнято рішення про публікацію відповідних статей учасників.

Детальніше в доданому файлі.

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі оголошення за тематикою

Коментарі (0)

Середня оцінка 0 з 5 згідно 0 голосів
Коментарі відсутні

Залиште свій коментар

1. Залишити коментар як гість. Зареєструватися або авторизуватися.
Rate this post:
0 Characters